Logo

SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Број на оглас: 2951586 | Објавен на: 23.05.2020, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 300 m²

Спрат: 2

Греење: Централо

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavaat luksuzni apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo povelete...

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 blagica