1 / 10
SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI
500 МКД
Цената е фиксна
01.05.2022 12:15

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

300 m²

Број на соби:

6

Греење:

Централно

Наместена:

Да

Se izdavaat luksuzni apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo povelete...

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

blagica
Потврден огласувач
078354280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам