Logo

SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Број на оглас: 2951593 | Објавен на: 27.07.2020, 17:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: marsal tito155

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavaat luksuzni sobi i apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo. povelete..

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 blagica

Потврден огласувач