Logo

24/7 Vlecna-Sluzba Slep-Shlep Service ВЛЕЧНА СЛУЖБА ШЛЕП

Број на оглас: 2952121 | Објавен на: 20.02.2019, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 72.217.688 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Шлеп служба 24/7 Ресен нуди
-превоз на автомобили
-комбинја
-виљушкари
-земјоделска механизација -трактори
-помали камиони , минибуси
и секаков вид на возила до 6 тона .....

Плаќање на фактура ......

Цена по договор
072 217-688
Tow servise Road assistance

 Zlatko

Потврден огласувач