Logo

W.VENTO.1.9.TDI.90.KS.1994.GOD.REG.06.2019.GOD

Број на оглас: 2952139 | Објавен на: 13.08.2018, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 999 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


W.VENTO.1.9.TDI.90.KS.1994.GOD
4.NOVI.GUMI
REG.06.2019

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 XXL

Потврден огласувач