Logo

Se prodava OPEL AGILA

Број на оглас: 2952210 | Објавен на: 22.10.2018, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Agila

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Agila
-registrirana
-plinski ured
-servisirana
Cena po dogovor
Za informacii na broj:
078 270 800-Mile
078 270 800-Mile
078 270 800-Mile

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач