Logo

Bandasi za golf 4 15 5 x100

Број на оглас: 2952241 | Објавен на: 11.08.2018, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aluminiumski bandasi za golf 4 15 5 x100 ne se krivi vo dobra sostojba

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач