Logo

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН

Број на оглас: 2952344 | Објавен на: 23.04.2019, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 69 m²

Греење: Централно

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Majka tereza

Цена: 39.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава
Стан 69 м2 двособен проширен нов на втори кат
Готов ке биде Јуни 2019,станот е во завршна фаза, зградата ќе биде најбрзо готова од останатите згради во Карпош Струмица, поставени се прозори, електрика, водовод,малтерај
Наместено е плочки и ламинат
ЕКСТРА ЦЕНА 39.000 евра
Станбен комплекс Карпош Струмица
тел 070-526-501

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 qqq

Потврден огласувач