Logo

Krimp klešta

Број на оглас: 2952420 | Објавен на: 16.08.2018, 08:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД
2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Profesionalna klešta

 Х

Потврден огласувач