1 / 5
Lenovo IdeaPad G580 so i5; 8gb ram;1tb hdd- odlicna baterija
220 €
29.11.2021 10:02

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam Lenovo IdeaPad laptop, model G580 , so procesor i5, so 8gb ram memorija i 1tb hdd.Baterijata mu e odlicna.Laptopot nema fizicki ili kozmeticki ostetuvanja i raboti sovrseno. Okolu cenata postoi malku prostor i moznost za dogovor.Orginalen polnac.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

..
Потврден огласувач
........
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам