Logo

ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА. Се продава стан на ул.„Партизанска“

Број на оглас: 2952484 | Објавен на: 19.03.2019, 23:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 100 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2014

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Партизанска

Цена: 450 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА. Се продава стан на ул.„Партизанска“. Комплетно реновиран, алуминиумска дограма, три спални соби, две купатила, две клими, сопствено парно греење.....и сето тоа за само 450 евра од м2.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач