Logo

Podmetaci za torti

Број на оглас: 2952493 | Објавен на: 27.07.2019, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Вид на оглас: Се продава


Prodavam podemetaci za torti
Dimenzi: 21, 23, 25, 28, 30, 35, 40

  Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

  lindi

Потврден огласувач