Logo

Renault megane

Број на оглас: 2952527 | Објавен на: 12.01.2019, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Mirce

Потврден огласувач