Logo

Се продава стан во центарот на градот

Број на оглас: 2952552 | Објавен на: 13.08.2020, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 58 m²

Греење: Дрва

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во центар на II кат. Станот е 58м2 и 4м2 балкон има комфорна дневна соба со кујна, спална соба, два ходници, купатило и
пристап за паркинг. Има можност за инсталирање на сопствено парно греење во целиот стан.
Телефон за контакт 072254864. Цена по договор.

 Драган

Потврден огласувач