Logo

polo fof 1.2 klima

Број на оглас: 2952660 | Објавен на: 15.08.2018, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Fox

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


poloto e sega doneseno od germanija mnogu dobra sostojba klima novi gumi centralno servo i dr. plateno se do reg.klimata ispravna potrosuvacka 5.5 litri na 100 km otvoreno kupeno od prv sopstvenik

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 IgoR

Потврден огласувач