Logo

Деловен простор во Сењак 37м за 12.000евра

Број на оглас: 2952677 | Објавен на: 20.02.2019, 13:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 37 m²

Греење: Нема

Цена: 12.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Се продава простор со површина од 37 метри квадратни во Сењак лоциран на задната страна од зградата спроти Кам маркет и Нада Меркур.Деловниот простор е погоден за обавување на занаетчиска дејност,за училница или може да се пренамени во стамбен простор .Извршена е приватизација и на земјиштето.
Тел.076 464 736

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Зага

Потврден огласувач