Logo

##AUDI A6 25 TDI ##

Број на оглас: 2952681 | Објавен на: 12.07.2018, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a6 25 tdi 110 kw registrirano do avgust

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач