Logo

Se prodava Sevrolet Spark

Број на оглас: 2952776 | Објавен на: 09.12.2018, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Spark

Година: 2008

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sevrolet Spark
Registriran
Vi vozna sostojba
Za poveke informacii na tel:
078 270 800-Mile
078 270 800-Mile
078 270 800-Mile

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач