Logo

FIAT PALIO 1.7 TD

Број на оглас: 2953113 | Објавен на: 21.02.2020, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Palio

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Registrirano servisirano redovno smeneto ulje i filtri
Viber +38978646202

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач