Logo

Реновиран стан, во центарот на градот!

Број на оглас: 2953645 | Објавен на: 20.11.2018, 00:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 66 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: ул.Благој Мучето бр.48

Цена: 650 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е во зградата над пицерија Елизабет, реновиран е, терасата е со поглед кон градскиот парк.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Mitko

Потврден огласувач