Logo

Издавам соби - ноќевалиште

Број на оглас: 2953655 | Објавен на: 11.07.2018, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат прекрасни, фасцинантни, модерно опремени соби, секоја со посебно купатило кое е целосно опремено.
Собите се наоѓаат на одлична локација- наспроти Спомен куќата на Тодор Проески, во близина на Гумемња и Крушевско езеро.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач