Logo

Vitrina za pijalok

Број на оглас: 2953853 | Објавен на: 16.07.2018, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Malce koristena vitrina viva 8 vitrina amstel 9000 den

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 v

Потврден огласувач