Logo

Klima kompresor Nissan Qashqai 1.5 dci

Број на оглас: 2953884 | Објавен на: 24.03.2020, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Part number SD6V12 1452 B

Isporaka do site gradovi vo Makedonija
Tel za kontakt
071441444
082133333
078441778
08600555

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Autoking klima (претпријатие)

Потврден огласувач