Logo

OPEL MERIVA 1.7 DIZEL GERMANSKA CARINETA - POLO , SKODA

Број на оглас: 2953911 | Објавен на: 17.09.2018, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2004GOD UVEZENA OD GERMANIJA PLATENO SE DO REGISTRACIJA FULL OPREMA, DOBRA SOSTOJBA .

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Bale

Потврден огласувач