Logo

Circular I masina za spojuvanje agli

Број на оглас: 2954209 | Објавен на: 16.09.2018, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
600 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Circular so postolje I masina za spojuvanje agli

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач