Logo

SEAT IBIZA FR 1.8 20v TURBO

Број на оглас: 2954505 | Објавен на: 18.11.2018, 14:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.900 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT IBIZA FR 1.8 20v TURBO 150 ps.
KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA BEZ NI EDEN SKRIEN DEFEKT. REGISTRIRANA CELA GODINA SO ZELEN KARTON!
OD OPREMA POSEDUVA KLIMATRONIK ABS TCS AIRBAG, ELEKTRIKA NA SITE 4 PROZORCI, ELEKTRIKA NA RETROVIZORI, ALUMINIUMSKI FELNI, PATEN KOMPJUTER, TEMPOMAT I USTE MNOGU DRUGO. KOLATA IMA I SERVISNA KNISKA!!! SMENETO E MASLO VO MOTOROT I SITE FILTRI. BEZ ZAMENI!!!
CENA FIKSNA!!!!!!!!!!

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 ......

Потврден огласувач