Logo

FORD FOCUS - 1.8 tdci 85 kw- 116 ks - 2002 g - ( BG tabli )

Број на оглас: 2954673 | Објавен на: 15.09.2018, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 gumi mite

Потврден огласувач