Logo

Xiaomi Redmi Note 5A

Број на оглас: 2954820 | Објавен на: 16.07.2018, 17:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Redmi Note 5A

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


5.5" HD display
13MP camera
Quad-Core processor
2GB RAM
glanc nov ne uklucen so 2god garancija

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач