Logo

Куче за тартуфи

Број на оглас: 2954887 | Објавен на: 15.08.2018, 20:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава обучено куче за вадење на Тартуфи. Цена по договор. Тел. за контакт 078 708 332

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач