Logo

Saksofon sopran

Број на оглас: 2956079 | Објавен на: 12.04.2019, 21:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Вид на оглас: Се продава


Prodava se sopran saksofonce novo

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 neso

Потврден огласувач