Logo

BARAM CIRKULAR ZA METALI!!

Број на оглас: 2956138 | Објавен на: 21.07.2018, 07:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


PONUDETE CIRKULAR ZA METAL!!

Контакт:
078/258-103(viber)Trajce!!

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 PRIVATE!!

Потврден огласувач