Logo

Prikolka Adria A432PX

Број на оглас: 2956648 | Објавен на: 19.08.2018, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Вид на оглас: Се продава


Prikolkata e kupena od Danska, donesena vo MK so vozenje, za poveke informacii na mob

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач