Logo

Se prodava niva vo cerkezi ispod pruga so moznost i za gradb

Број на оглас: 2956915 | Објавен на: 18.04.2019, 21:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 5 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava niva vo cerkezi ispod pruga so moznost i za gradba od asvlt eodalecena samo 500m so bandera za struja vo nea sistemska voda proaga kroz neja
Moze i na parce

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Trajko

Потврден огласувач