Logo

Se prodava Renault Megane 1.5 dci 85ks

Број на оглас: 2956968 | Објавен на: 07.12.2019, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e dobro socuvana i so realni kilometri registrirana do 24.09.2020

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач