Logo

Golf 3

Број на оглас: 2956971 | Објавен на: 16.08.2018, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e1600 kubici 55 kw benzin vo odlicna sostojba pali vozi novi gumi redovno servisiran posleden servis e napraven pred 4 meseci domakinski cuvan CENA po dogovor.LICE ZA KONTAKT:MARKO-077/548-964****078/364-678

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач