1 / 12
Elektromotor
1 €
Цената не е фиксна
17.07.2019 07:01

Охрид / Охрид

Se prodavaat polovni elektromotori, reduktor za elektromotor, remenica so osovina za reduktor i elektromotor, statori za alternatori. Elektromotorite se 2.2 kw 1405 obrtai, a drugiot 1.5 kw so 2840 obrtai. Cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
071734416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам