Logo

VW TOUAREG 2.5TDI 4X4 RACEN MENUVAC FULL OPREMA MOZNA ZAMENA

Број на оглас: 2957354 | Објавен на: 20.10.2018, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 128 kw / 174 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW TOUAREG 2.5TDI 4X4
-REGISTRIRAN DO 12/2018
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN MASLO FILTRI
-OPREMA EKSTRA FULL
-KOZA
-NAVIGACIA
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI NA NEGO
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-EL NA SITE STAKLA
-EURO KUKA
-I MNOGU DRUGA DODATNA OPREMA...
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI

 FENIX

Потврден огласувач