Logo

ACER Aspire i5 4200U 2.6 ghz 4GB ram GAMER

Број на оглас: 2957374 | Објавен на: 20.09.2018, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Acer

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


i5 4200U 2.6 ghz
ram 4 GB !
grafikata GAMER
15.6" golemina na ekranot
baterijata e top 3 casa aktivna rabota !

kontakt 070 426 678 !!
kontakt 070 426 678 !!

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Iphon

Потврден огласувач