Logo

Ktm Sx450f.

Број на оглас: 2957547 | Објавен на: 15.10.2018, 11:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: KTM

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2010

Модел: Sx450f

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e pali vozi.
Novi gumi,zvezdi,lanec.
Nov klip,ventili,lance.
Vozen 26 casa od koga mu e smeneto se.
Moze zamena za Yamaha 450.

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 deni

Потврден огласувач