Logo

Jetta .golf passat

Број на оглас: 2957556 | Објавен на: 07.10.2018, 18:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Jetta

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw jetta so pominati 183 000 vtor gazda

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач