Logo

Siemens surpresso s65 kafemat

Број на оглас: 2957877 | Објавен на: 20.02.2019, 16:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Siemens surpresso s65 kafemat za espreso, makijato, kapucino, late........raboti so kafe vo zrno i meleno kafe, poseben dodatok za pena od mleko. Info na 078266622

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Ѓоко

Потврден огласувач