Logo

Lucerka/Јонџа

Број на оглас: 2957893 | Објавен на: 16.02.2019, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 МКД
8 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prva klasa Jondza/Lucerka vo bali po cena od 7 den./kg. Ako nekoj zeme 500 bali moze na 6.5 denari a ako zeme 1000 bali moze na 6 den. Ekstra jonza ne e fatena od dozd. Pobrzajte! Tel. 078869150

 Радовиш    Општина: Конче

Прати Е-Маил

 Силвана

Потврден огласувач