Logo

prodavam guski satki i kokoski domasni

Број на оглас: 2957933 | Објавен на: 14.08.2018, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


guski godinasni i 3 edna godinaq stari satki2 godini i kokoski 1 2 god.

 Тетово    Општина: Брвеница

Прати Е-Маил

 tod

Потврден огласувач