Logo

Pikamer

Број на оглас: 2957937 | Објавен на: 07.12.2018, 07:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.234 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam novo silo za pikamer mozna i zamena za kola ili motor

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 pero