Logo

aluminski bandasi

Број на оглас: 2958251 | Објавен на: 20.12.2018, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


bandasite se 15 ki razmakot na dupkite e 4x114 kont.tell 071 954 401

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач