Logo

Komanden Sator M70

Број на оглас: 2958331 | Објавен на: 02.07.2020, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komanden sator M70 so osnova 3x3 metri. Kompletno so metalna konstrukcija.

Povejke informacii na mob. broj.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Prodazba31

Потврден огласувач