Logo

Bridgestone Turanza T001 205 55 16

Број на оглас: 2958390 | Објавен на: 19.02.2019, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat polovni gumi Bridgestone Turanza T001 205 55 16

Proizvedeni 3 nedela 2017 godina

2 X 500 mkd = 1000 mkd

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Vlad

Потврден огласувач