Logo

Audi a4 2.0 tdi 2010 avtomatik

Број на оглас: 2958408 | Објавен на: 06.10.2018, 08:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba i bes nikakvi vlozuvanja bukvalno nova kola,registrirana na mk tablici i go ima noviot motor i 8 g tronik avtomatik menuvac.ima prostor za dogovor za cenata

 Naum

Потврден огласувач