Logo

Haulotte Lift

Број на оглас: 2958501 | Објавен на: 06.08.2018, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 19.000 €
20.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


22m
Drzi do 265kg
Bo odlinca sostojba
Donesono od CH
Moze i zamena

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Denis

Потврден огласувач