Logo

VW SHARAN PASSAT SEAT KORDOBA FORD FOKUS AUDI A 4

Број на оглас: 2958715 | Објавен на: 17.04.2019, 20:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 55 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


saran 1.9 pompa dizna pasat 1.8 t audi a r 1.9 tdi ford fokus 1.8 tddi Mozete da me barate i na viber 38971250517 Boris ili na 078206831 Gorgi

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Boris